"Подивитись на мапі"

Партнер мікропроекту

main logo

Партнер мікропроекту 

image003

 Головний партнер парасолькового проекту

image006

 Курорти Карпат

image007

Полянчик

Полянчик розташований в Сяноцько-Турчанських горах, які становлять північну частину макрорайону східні Бескиди. Курорт знаходиться на висоті 440 м н.р.м., при цьому частина курорту розміщена на вузькому півострові, на західному березі Солінського озера. Полянчик знаходиться в біокліматичному регіоні VI "підгірному і гірському", з великим різноманіттям місцевих біокліматичних умов. Це підгірний курорт поблизу озера. Курорт славиться бікарбонатніми, натрієвими, залізистими, йодидними, борніми лікувальними водами.

Курортне лікування розпочалося тут в 1977 році, натомість в 1999 році Полянчик отримав статус курорту. Тут виступає бікарбонатно-натрієва, йодидна, борна мінеральна вода під назвою „Polańczanka” а також хлорид-гідрокарбонатно-натрієва, бромідна, йодидна, фторидни i бромиста – під назвою „Solinianka”, що дозволяє використати їх дію в питному лікуванні і лікувальних купаннях.

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»  http://euroregionkarpaty.com.ua

image001image002Дана інтернет сторінка була створена завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу. За зміст інформації викладеної на даній інтернет сторінці  несе відповідальність виключно Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»і вона  в жодному разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.

More about European Union external actions at: EU Delegation to Ukraine