Партнер мікропроекту

main logo

Партнер мікропроекту 

image003

 Головний партнер парасолькового проекту

image006

 Курорти Карпат

image007

Третя робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

10-11 липня 2014 року в готелі Глорія в Перемишлі відбулася III робоча зустріч робочої групи з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону організованої Асоціацією Єврорегіон Карпати Польща разом з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна в рамках мікропроекту "Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону", що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013.

 

В ході зустрічі були представлені подальші розділи Стратегії розвитку рекреаційного туризму, і підсумки поточних результатів, що стосуються ситуації курортів, розташованих на території Підкарпатського воєводства та Львівській області. У засіданні робочої групи взяли участь 25  представників науки, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства. Своїм досвідом у розвитку рекреаційного туризму, поділився Тадеуш Бужинські, відомий експерт і викладач, Голова Праління Інституту туризму в Кракові.

Довідково


Мікропроект «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону» реалізується в рамках парасолькового проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007–2013.

Головним партнером є Асоціація «Карпатський Єврорегіон Польща», партнером - Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна». Мета мікропроекту – аналіз потенціалу природньої і культурної спадщини та розробка механізмів популяризації рекреаційного туризму в польсько-українському прикордонні.

 

Триває розробка Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

29-30 травня 2014 року в м. Трускавець відбулася ІІ робоча зустріч в рамках мікропроекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону», що співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу Програми співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013.

 

  2-2

2-32-4

Участь у зустрічі взяли 25  представників науки, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню стратегічних та операційних цілей Стратегії. Привітав всіх учасників голова Правління АОМС «Єврорегіон Карпати - Україна» Володимир Горбовий та заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський. Давід Лясек, заступник голови Правління Асоціації Єврорегіон Карпати Польща підвів підсумки напрацювань першої робочої зустрічі, котра проходила в Польщі.

У ході зустрічі відбулося навчання щодо визначення унікального візерунку для продуктів карпатських курортів. Міхал Басіньскі, польський експерт проекту, презентував елементи туристичної марки Карпатія та стратегічні і операційні цілі Стратегії. Експерт з українського боку Юрій Зінько представив маркетингові заходи курортів Українських Карпат (діяльність органів місцевого самоврядування, регіональні органів влади, курортів, реалізовані промоційні/маркетингові проекти) та положення стратегій розвитку областей/районів/міст щодо розвитку курортного туризму.

Довідково

Мікропроект «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону» реалізується в рамках парасолькового проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007–2013.

Головним партнером є Асоціація «Карпатський Єврорегіон Польща», партнером - Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна». Мета мікропроекту – аналіз потенціалу природньої і культурної спадщини та розробка механізмів популяризації рекреаційного туризму в польсько-українському прикордонні.

 

 

Перша робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

29-30 квітня 2014 року в готелі Комборня в місцевості Корчина (Польща)  відбулася перша робоча зустріч в рамках проекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону», який реалізується Асоціацією Карпатський Єврорегіон Польща у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013 та фінансується Європейським Союзом.

3-13-2\

 

Участь в засіданні взяли участь науковці, представники регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства.

 

Зустріч мала на меті здійснення оцінки та порівняльного аналізу сучасної ситуації в містах-курортах, розташованих на території  Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей України та Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

 

Ці статистичні дані, зібрані експертами проекту з української та польської сторін, становитимуть вихідний матеріал для подальшої верифікації засад Стратегії розвитку рекреаційного туризму  польсько-української частини Карпатського Єврорегіону, котра в кінцевому підсумку буде розроблена та обговорена під час двох наступних робочих зустрічей (в Україні та Польщі).

 

Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону включатиме визначення продукту та політику брендування, засади брендування карпатських курортів, промоційні заходи та моніторинг реалізації. Кінцевими бенефіціарами стратегії будуть місцеві органи влади, постачальники медичних послуг, туроператори, місцеві лідери, що працюють у галузі розвитку рекреаційного туризму з обох сторін кордону.

 

3-43-3

 

 

Конференція відкриття мікропроекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону»

26 березня 2014 року в місцевості Клімкувка біля Риманова, Республіка Польща відбулася конференція відкриття мікропроекту«Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону».Мікропроект реалізується Асоціацією Єврорегіон Карпатський Польща в партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон  Карпати-Україна» в рамках парасолькового проекту "Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння" та співфінансується з Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013.

4-14-2

Відкрили конференцію Давід Лясек – Заступник Голови Правління Асоціації Карпатський Єврорегіон Польща і Володимир Горбовий – Голова Правління Асоціації «Єврорегіон  Карпати-Україна».

Метою конференції було формування партнерського оточення для співпраці та презентація головних заходів мікропроекту, а також  загальної ідеї парасолькового проекту«Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння». Конференція була скерована до  представників туристичної галузі, органів місцевого самоврядування та громадських організацій польсько-українського прикордоння.

З презентацією виступивДавід Лясек, який розповів про курорти Карпат як елемент Карпатської марки. Розробка Стратегії промоції карпатського рекреаційного туризму, яка міститиме комплексні заходи, спрямовані на розвиток рекреаційного туризму в польсько-українській частині Карпатського Єврорегіону, є відповіддю на сучасні проблеми розвитку та промоції туризму в карпатських курортах.

Володимир Горбовийрозповів про  потенційні можливості розвитку рекреаційного туризму в Карпатському Єврорегіоні, визначив рекреаційні ресурси та рекреаційну інфраструктуру у Карпатському Єврорегіоні.

Агнєшка Пєньонжек,заступник Голови Правління Асоціації «ПроКарпатія», керівник парасолькового проекту «Транскордонну співпрацю для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння» презентувала 12 мікропроектів, що реалізуються в його рамках.

ПрофесорНадія Мікула, головний науковий співробітник Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень м. Львова виступила з презентацією «Кластери як чинник розвитку рекреаційного туризму».

Пьотр Лютек, голова Правління консультативної канцелярії «Синергія» виступив з презентацією на тему позиціонування і маркетингу місць в контексті розвитку територіальних марок.

Оксана Погорілко,заступник директора департаменту - начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації представила поточний стан курортного туризму у Львівській області.

На завершення конференціїРоберт Лентовські,директор локальної туристичної організації «Зелені Бескиди» виступив з презентацією на тему «Карпатські курорти в ролі розробника і споживача туристичних продуктів».

Для участі у заході були запрошені потенційні бенефіціари, тобто місцеві органи влади, постачальники медичних послуг, туроператори, місцеві лідери, що працюють у галузі розвитку рекреаційного туризму з обох сторін кордону, а також органи місцевого самоврядування та неурядових організацій. 

4-34-4

4-5

 

Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» розпочала реалізацію проекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону»

В рамках парасолькового проекту«Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», що фінансується за кошти Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 розпочалася реалізація мікропроекту«Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону».

Головним партнером є Асоціація Єврорегіон Карпатський Польща, партнером - Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».Мета мікропроекту: аналіз потенціалу природньої та культурної спадщини та розробка механізмів популяризації рекреаційного туризму в польсько-українському прикордонні.

Цільова група: представники індустрії туризму, медичний персонал курортів, громадські організації та місцеві органи влади, що займаються питаннями розробки політики у галузі рекреаційного туризму, ентузіасти та місцеві лідери:

Основним завданням проекту є розробкаСтратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону шляхом проведення низки робочих зустрічей із представниками цільових груп проекту.

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»  http://euroregionkarpaty.com.ua

image001image002Дана інтернет сторінка була створена завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу. За зміст інформації викладеної на даній інтернет сторінці  несе відповідальність виключно Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»і вона  в жодному разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.

More about European Union external actions at: EU Delegation to Ukraine