Партнер мікропроекту

main logo

Партнер мікропроекту 

image003

 Головний партнер парасолькового проекту

image006

 Курорти Карпат

image007

Матеріали ІІІ робочої зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

10-11 липня 2014 року в готелі Глорія в Перемишлі відбулася III робоча зустріч робочої групи з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону організованої Асоціацією Єврорегіон Карпати Польща разом з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна в рамках мікропроекту "Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону", що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013.

В ході зустрічі були представлені подальші розділи Стратегії розвитку рекреаційного туризму, і підсумки поточних результатів, що стосуються ситуації курортів, розташованих на території Підкарпатського воєводства та Львівській області. У засіданні робочої групи взяли участь 25  представників науки, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства. 

Програма робочої зустрічі

Презентація "Народна медицина  і брендові оздоровчі продукти", Юрій Зінько

Матеріали ІІ робочої зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

29-30 травня 2014 року в м. Трускавець відбулася ІІ робоча зустріч в рамках мікропроекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону», що співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу Програми співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013.

Участь у зустрічі взяли 25  представників науки, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню стратегічних та операційних цілей Стратегії.  У ході зустрічі відбулося навчання щодо визначення унікального візерунку для продуктів карпатських курортів. 

Програма робочої зустрічі

Пропозиції стратегічних та операційних цілей для Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько - української частини Карпатського Єврорегіону

Презентація "Маркетингові заходи курортів Українських Карпат ", Юрій Зінько,  Михайло Рутинський

Матеріали І робочої зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону

29-30 квітня 2014 року в готелі Комборня в місцевості Корчина (Польща)  відбулася перша робоча зустріч в рамках проекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону», який реалізується Асоціацією Карпатський Єврорегіон Польща у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013 та фінансується Європейським Союзом.

 

Участь в засіданні взяли участь науковці, представники регіональних органів влади та місцевого самоврядування, індустрії туризму та неурядових організацій, що зацікавлені у розвитку рекреаційного туризму в українсько-польському прикордонні з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей та Підкарпатського воєводства.

Зустріч мала на меті здійснення оцінки та порівняльного аналізу сучасної ситуації в містах-курортах, розташованих на території  Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей України та Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

Програма І робочої зустрічі

Презентація "Розвиток оздоровчого туризму Карпатського регіону України та його інформаційно-рекламне забезпечення", Юрій Зінько

 

Матеріали конференції відкриття проекту

26 березня 2014 року в місцевості Клімкувка біля Риманова, Республіка Польща відбулася конференція відкриття мікропроекту «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону». Мікропроект реалізується Асоціацією Єврорегіон Карпатський Польща в партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон  Карпати-Україна» в рамках парасолькового проекту "Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння" та співфінансується з Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2007-2013.

Метою конференції було формування партнерського оточення для співпраці та презентація головних заходів мікропроекту, а також  загальної ідеї парасолькового проекту«Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння». Конференція була скерована до  представників туристичної галузі, органів місцевого самоврядування та громадських організацій польсько-українського прикордоння.

З презентацією виступив Давід Лясек, який розповів про курорти Карпат як елемент Карпатської марки. Розробка Стратегії промоції карпатського рекреаційного туризму, яка міститиме комплексні заходи, спрямовані на розвиток рекреаційного туризму в польсько-українській частині Карпатського Єврорегіону, є відповіддю на сучасні проблеми розвитку та промоції туризму в карпатських курортах.

Для участі у заході були запрошені потенційні бенефіціари, тобто місцеві органи влади, постачальники медичних послуг, туроператори, місцеві лідери, що працюють у галузі розвитку рекреаційного туризму з обох сторін кордону, а також органи місцевого самоврядування та неурядових організацій. 

Програма конференції

Презентація "Потенційні можливості розвитку рекреаційного туризму в Карпатському Єврорегіоні", Володимир Горбовий

Презентація "Кластери як чинник розвитку  рекреаційного туризму. Чи потрібні нам туристичні кластери?", Надія Мікула

Презентація "Роль Львівської обласної державної адміністрації у формуванні та популяризації туристично-рекреаційних можливостей Львівщини", Оксана Погорілко

 

 

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»  http://euroregionkarpaty.com.ua

image001image002Дана інтернет сторінка була створена завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу. За зміст інформації викладеної на даній інтернет сторінці  несе відповідальність виключно Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна»і вона  в жодному разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.

More about European Union external actions at: EU Delegation to Ukraine